GRUSZKI

Skup, sprzedaż gruszek

Od wieków grusza uprawiana jest niemal na całym świecie. Tak długa tradycja stanowi niewątpliwy dowód na to, że grusza jest owocem cenionym za jej walory smakowe. I my również ją doceniamy. Od lat prowadzimy skup gruszek zrzeszonych producentów, a następnie sprzedaż gruszek, które trafiają do Państwa domów. Odmiany, które kochają konsumenci Odmian grusz na świecie są dziesiątki. Szaleństwem jednak byłoby uprawianie ich wszystkich. Dlatego nasi producenci koncentrują się na czterech: Lukasówce i Konferencji, Patenie i Klapsie, zaliczanych do odmian grusz zachodnich. Odmiany te są niezwykle smaczne i soczyste. Dlatego też pragniemy je Państwu zaproponować „Doceń polskie” Nasza firma jest uczestnikiem programu „Doceń polskie” skierowanego do producentów wysokiej jakości produktów na polskim rynku. Promujemy najlepsze krajowe tradycje sadownicze. I robimy to w sposób odpowiedzialny. Gdy ktoś mówi nam: „właśnie od Was kupię gruszki” wiemy, że dokonał dobrego wyboru. I nie chodzi tylko o rodzime gatunki, z których Polska od lat jest dumna, ale też o proces produkcyjny zachowujący najwyższe standardy. Sprzedajemy świeżość Od lat wdrażamy zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające nam na każdym etapie produkcji zachowywać wartości i świeżość gruszek. Gdy mówimy więc, że sprzedajemy gruszki, sprzedajemy jakość, którą konsumenci kochają. Odpowiedni proces przechowywania gwarantuje, że to wszystko, co Natura zamknęła pod delikatną skórką, wciąż tam jest. I, co bardzo ważne, nasze owoce wolne są od środków chemicznych zagrażających zdrowiu. Dbamy o nie, o zachowanie ich naturalności na każdym etapie: począwszy od dojrzewania w sadzie, a skończywszy na transporcie. Szczerze więc polecamy, byście i Wy docenili to, co polskie.

 

Lukasówka – odmiana pochodzenia francuskiego

Lukasówka
Jajowato-owalne owoce są wielkości średniej do bardzo dużej. Gładka skórka jest koloru żółtego, niekiedy z jasnym czerwonym rumieńcem i bez ordzawienia. Miąższ białożółty. Owoce smaczne, soczyste o smaku ocenianym jako winno – słodkim. Dojrzałość konsumpcyjną osiąga w listopadzie.

 

Konferencja – odmiana pochodzenia angielskiego

konferencja
Wydłużone stożkowate lub wrzecionowate owoce są średniej do dużej wielkości. Skórka żółta z brązowym ordzewieniem. Miąższ koloru łososiowo-żółtego. Owoce bardzo smaczne, bardzo słodkie, soczyste. Dojrzałość konsumpcyjną osiąga w październiku.